Rescue Diver

kurs nurkowania Nurek Ratownik

Wielu doświadczonych nurków uważa kurs PADI Rescue Diver za najważniejszy w swojej nurkowej edukacji. Będąc nurkiem zaawansowanym po ukończeniu szkolenia Advanced Open Water Diver potrafisz zadbać o siebie, wykonać zaplanowane zadanie i czujesz się pewnie pod wodą. Naszedł czas, aby zatroszczyć się także o innych. Oprócz Ciebie pod wodą są inni nurkowie, chociażby Twój partner nurkowy ale także inni nurkowie z grupy czy inne grupy nurkujące w tym samym miejscu i w tym samym czasie. Kurs Rescue Diver nauczy Cię jak rozpoznawać potencjalne zagrożenia, przewidywać co może się stać byś umiał szybko zareagować i nie dopuścić do sytuacji potencjalnie niebezpiecznej. To szkolenie nauczy Cię również jak nieść pomoc.

Kurs Rescue Diver składa się z zajęć teoretycznych i sesji praktycznych. Podczas tych zajęć nauczysz się procedur autoratownictwa, opanowywanie stresu, pierwszej pomocy w nurkowaniu i rozwiązywania problemów sprzętowych. Sesje praktyczne to ćwiczenie różnych scenariuszy jakie mogą Cię spotkać podczas nurkowania. Będziesz ćwiczył udzielanie pomocy w wodzie i poza nią, reakcje spanikowanego nurka, wynurzanie się z zastosowaniem zapasowego źródła powietrza, udzielanie pierwszej pomocy na powierzchni z jednoczesnym ściągnięciem sprzętu. Poznasz procedury podczas zaginionego nurka oraz postępowania w urazach ciśnieniowych, a wszystko to podczas świetnej zabawy.

Na kursie PADI Rescue Diver musisz mieć swój własny sprzęt. Na czas szkolenia otrzymasz butle z powietrzem i balast. Dostaniesz również sprzęt specjalistyczny. Jeżeli brakuje Ci jakiegoś elementu możesz go u nas wypożyczyć.

Umiejętności autoratownictwa będziesz uczył się na basenie.

rescue diver nurek ratownik

CENA: 1500zł

Cena obejmuje

– 5 sesji teoretycznych
– 2 dni na wodach otwartych (scenariusze)
– Materiały edukacyjne PADI
– Sprzęt specjalistyczny
– Opłatę certyfikacyjną do PADI

Cena nie obejmuje

– Kosztów wyjazdu na wody otwarte
– Opłat bazowych na wyjeździe
– Kursu EFR (wymagany do ukończenia kursu Rescue Diver)

Zapisz się

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

0,0
Rated 0 out of 5
0 / 5 (0 ocen)
Excellent0%
Very good0%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

Nie ma jeszcze ocen. Bądź pierwszy i napisz swoją.

Przewiń do góry