Kursy nurkowania Wrocław

Kursy nurkowania PADI

dla początkujących, zaawansowanych, dzieci i osób niepełnosprawnych

Kurs podstawowy PADI OWD, programy dla dzieci PADI BUBBLEMAKER, oraz wiele innych

Naucz się nurkować z nami…….

  • elastyczny czas trwania kursu
  • instruktorzy PADI
  • małe grupy lub szkolenie indywidualne
  • przystępne ceny bez ukrytych kosztów
  • relaksująca i przyjazna atmosfera
  • możliwość ukończenia kursu za granicą

zobacz cennik kursów…→

pobierz wymaganą dokumentację PADI…↓

Wakacje nad ciepłym morzem?

Egipt? Chorwacja? Morze Śródziemne? a może jeszcze dalej?

Dlaczego nie nauczyć się nurkowania przed podróżą, żeby na miejscu wykorzystać wolny czas na odkrywaniu podwodnego świata?

Pomyśl o nurkowaniu na wakacjach. Zrób teorie i zajęcia basenowe w naszym Centrum Nurkowym, a nurkowanie na wodach otwartych zaliczysz na wakacjach w dowolnym Centrum Nurkowym PADI.

2 opcje kursów nurkowania dla początkujących

PADI Open Water Diver

owd

PADI Open Water Diver to najpopularniejszy kurs nurkowania na świecie. W ramach szkolenia kursant przechodzi drogę od zera do w pełni przygotowanego nurka rekreacyjnego, który może cieszyć się nurkowaniem w mało lub średnio wymagających warunkach, w zaledwie kilka dni.

czytaj więcej…→

PADI Discover Scuba Diving

dsd

Nie każdy ma czas na pełny kurs PADI OWD lub nie jest przekonany, że nurkowanie mu się spodoba. Dla tych osób mamy program „Odkryj Nurkowanie” PADI Discover Scuba Diving (intro nurkowe). Zaplanuj sobie ok. 3 godzin w dowolnym czasie i spróbuj jak to jest oddychać pod wodą.

czytaj więcej…→

Kursy nurkowania dla dzieci

PADI Bubblemaker

bbm

PADI Bubblemaker jest dedykowany najmłodszym adeptom nurkowania. To świetna zabawa dla dzieci, które ukończyły 8 lat. Zajęcia prowadzone są na basenie. Szukasz zajęć pozaszkolnych dla swojego dziecka? Ten program jest właśnie tym czego szukasz.

czytaj więcej…→

PADI Seal Team

st

PADI Seal Team to zajęcia nurkowe dla dzieci od 8 do 10 lat. Ten program rozwija umiejętności nurkowe dzieci poprzez naukę i zabawę. Uczestnicy stają się „Komando Fokami” i realizują misje podwodne. Idealny pomysł na zajęcia pozaszkolne.

czytaj więcej…→

PADI Junior Open Water Diver

padi seal team

PADI Junior Open Water Diver to propozycja dla dzieci od 10 roku życia. Jeżeli chcesz pokazać swojemu dziecku nurkowanie a nie ma jeszcze 14 lat to kurs właśnie dla niego. Po ukończeniu kursu zdobędzie certyfikat PADI i będzie mógł nurkować na całym świecie.

czytaj więcej…→

Ile to kosztuje…


[ninja_tables id=”11811″]

REC basic
1500
OWD
PPB
EAN

zamów

REC basic
1500
OWD
PPB
EAN

zamów