Discover Scuba Diving

intro nurkowe - odkryj nurkowanie

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak oddycha się pod wodą? Jeśli chcesz spróbować nurkowania, ale nie jesteś pewien czy chcesz wziąć udział w pełnym szkoleniu to program Discover Scuba Diving „Odkryj Nurkowanie” jest właśnie dla ciebie. PADI DSD to intro nurkowe i wstęp do pełnego kursu nurkowego. PADI DSD to jednodniowy wprowadzenie do nurkowania. AQUANAUT oferuje te zajęcia w formule basenowej lub na wodach otwartych. Nasza propozycja to szybkie i łatwe wprowadzenie do tego, co jest potrzebne do odkrywania podwodnego świata. Szybkie intro nurkowe w przyjaznej i cieszysz się tym co widzisz pod wodą pod opieką instruktora.

Jedyne co musisz spełnić aby zapisać się na zajęcia PADI Discover Scuba Diving, to mieć ukończone co najmniej 10 lat, oraz być zdrowym i sprawnym fizycznie.

Poznasz podstawowe zasady bezpieczeństwa oraz umiejętności potrzebne do nurkowania pod bezpośrednim nadzorem instruktora. Zapoznasz się ze sprzętem nurkowym, którego będziesz używał. Odkryjesz jak to jest oddychać pod wodą i jak łatwo poruszać się pod wodą. Nauczysz się podstawowych umiejętności i będziesz miał przy tym dużo zabawy.

Wypełnij formularz kontaktowy a my do ciebie oddzwonimy. W ramach zajęć otrzymasz przewodnik „Odkryj Nurkowanie” który wyjaśni jak dokładnie będą przebiegać zajęcia oraz wprowadzi cię do zasad bezpieczeństwa i umiejętności z którymi instruktor zapozna cię podczas wspólnych zajęć. Umiejętności, których się nauczysz, obejmują:

  • Wyrównanie uszu
  • Czyszczenie częściowo zalanej maski
  • Czyszczenie automatu

Wyposażymy Cię w cały potrzebny sprzęt począwszy od maski, fajki, płetw, automatu oddechowego, kamizelki wypornościowej a na butli z powietrzem i balaście kończąc. Nie musisz w nic inwestować.

P: ⭐ Czy po kursie DSD będę mógł sam nurkować?

O: Nie. Kurs Discover Scuba Diving to tylko wprowadzenie do nurkowania, które nie kończy się certyfikatem. Żeby zostać certyfikowanym nurkiem trzeba ukończyć pełne szkolenie Open Water Diver.

P: ⭐ Kto może wziąć udział w kursie DSD?

O: Aby zapisać się na kurs nurkowania PADI Discover Scuba Diving musisz mieć ukończone 10 lat. Nie musisz mieć wczesniejszego doświadczenia z nurkowaniem.

P: ⭐ Czy muszę mieć swój sprzęt na kursie DSD?

O: Na czas kursu wyposażymy Cię w kompletny sprzęt nurkowy. Nie musisz mieć swojego sprzętu nurkowego.

P: ⭐ Czy muszę umieć pływać by wziąć udział w kursie DSD?

O: Nie musisz umieć pływać by wziąć udział w kursie Discover Scuba Diving, ale umiejętność pływania pozwoli Ci czuć się bardziej komfortowo w wodzie.

P: ⭐ Skąd będę wiedział jak mam oddychać pod wodą?

O: Twój instruktor pokaże Ci jak się oddycha przez automat. Będziesz to ćwiczył jeszcze przed wejściem do wody.

kurs nurkowania - discover scuba diving - odkryj nurkowanie

CENA: 500zł

Cena obejmuje:
– 1 sesję teoretyczną
– 1 sesję basenową
– Materiały edukacyjne PADI
– Wstęp na basen
– Sprzęt nurkowy na czas trwania kursu
– Zgłoszenie udziału do PADI

Zapisz się

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

5,0
Rated 5 out of 5
5 / 5 (25 ocen)
Excellent100%
Very good0%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

Magia

Rated 5 out of 5
7 października 2019

Polecam każdemu. Magiczne doświadczenie!

Michał

Niesamowity

Rated 5 out of 5
3 września 2019

Wspaniałe doświadczenie, instruktorzy super pod względem technicznym, jak i zapewniania spokojnej i bezpiecznej przestrzeni do nauki nurkowania. Bardzo mi się podobało.

Andrzej

Incredible

Rated 5 out of 5
26 sierpnia 2019

Incredible, amazing experience! We went under water in Croatia during our holidays and I saw so much different marine life, it was astonishing! And my instructor Pawel was super cool and helpful! One of the best experiences of my life!

Greg

Pierwsze nurkowanie

Rated 5 out of 5
12 sierpnia 2019

Zdecydowanie bezpiecznie. Teoria przedstawiona jak dla laika. Nie trzeba było się stresować. Patrycja potrafi rozładować jakikolwiek stresik 🙂

Piter

intro

Rated 5 out of 5
5 sierpnia 2019

Byłam z chłopakiem na programie intro i z czystym sumieniem polecam każdemu, kto chce spróbować nurkowania. Paweł i Patrycja zaopiekowali się nami od początku do końca – dzięki nim wszyscy czuliśmy się bezpiecznie 🙂

Ola
Przewiń do góry