Kursy nurkowania profesjonalnie bezpiecznie z pasją

padi wrocław

Discover Scuba Diving

odkryj nurkowanie

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak oddycha się pod wodą? Jeśli chcesz spróbować nurkowania, ale nie jesteś pewien czy chcesz wziąć udział w pełnym szkoleniu to program Discover Scuba Diving „Odkryj Nurkowanie” jest właśnie dla ciebie. AQUANAUT oferuje te zajęcia w formule basenowej. Nasza propozycja to szybkie i łatwe wprowadzenie do tego, co jest potrzebne do odkrywania podwodnego świata.

Jedyne co musisz spełnić aby zapisać się na zajęcia PADI Discover Scuba Diving, to mieć ukończone co najmniej 10 lat, oraz być zdrowym i sprawnym fizycznie.

Poznasz podstawowe zasady bezpieczeństwa oraz umiejętności potrzebne do nurkowania pod bezpośrednim nadzorem instruktora. Zapoznasz się ze sprzętem nurkowym, którego będziesz używał. Odkryjesz jak to jest oddychać pod wodą i jak łatwo poruszać się pod wodą. Nauczysz się podstawowych umiejętności i będziesz miał przy tym dużo zabawy.

Wypełnij formularz kontaktowy a my do ciebie oddzwonimy. W ramach zajęć otrzymasz przewodnik „Odkryj Nurkowanie” który wyjaśni jak dokładnie będą przebiegać zajęcia oraz wprowadzi cię do zasad bezpieczeństwa i umiejętności z którymi instruktor zapozna cię podczas wspólnych zajęć.

Wyposażymy Cię w cały potrzebny sprzęt począwszy od maski, fajki, płetw, automatu oddechowego, kamizelki wypornościowej a na butli z powietrzem i balaście kończąc. Nie musisz w nic inwestować.

discover scuba diving - odkryj nurkowanie

CENA: 350zł

Cena obejmuje:
– 1 sesję teoretyczną
– 1 sesję basenową
– Materiały edukacyjne PADI
– Wstęp na basen
– Sprzęt nurkowy na czas trwania kursu
– Zgłoszenie udziału do PADI

Przewiń do góry