Discover Scuba Diving

intro nurkowe - odkryj nurkowanie

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak oddycha się pod wodą? Jeśli chcesz spróbować nurkowania, ale nie jesteś pewien czy chcesz wziąć udział w pełnym szkoleniu to program Discover Scuba Diving „Odkryj Nurkowanie” jest właśnie dla ciebie. PADI DSD to intro nurkowe i wstęp do pełnego kursu nurkowego. PADI DSD to jednodniowy wprowadzenie do nurkowania. AQUANAUT oferuje te zajęcia w formule basenowej lub na wodach otwartych. Nasza propozycja to szybkie i łatwe wprowadzenie do tego, co jest potrzebne do odkrywania podwodnego świata. Szybkie intro nurkowe w przyjaznej i cieszysz się tym co widzisz pod wodą pod opieką instruktora.

Jedyne co musisz spełnić aby zapisać się na zajęcia PADI Discover Scuba Diving, to mieć ukończone co najmniej 10 lat, oraz być zdrowym i sprawnym fizycznie.

Poznasz podstawowe zasady bezpieczeństwa oraz umiejętności potrzebne do nurkowania pod bezpośrednim nadzorem instruktora. Zapoznasz się ze sprzętem nurkowym, którego będziesz używał. Odkryjesz jak to jest oddychać pod wodą i jak łatwo poruszać się pod wodą. Nauczysz się podstawowych umiejętności i będziesz miał przy tym dużo zabawy.

Wypełnij formularz kontaktowy a my do ciebie oddzwonimy. W ramach zajęć otrzymasz przewodnik „Odkryj Nurkowanie” który wyjaśni jak dokładnie będą przebiegać zajęcia oraz wprowadzi cię do zasad bezpieczeństwa i umiejętności z którymi instruktor zapozna cię podczas wspólnych zajęć. Umiejętności, których się nauczysz, obejmują:

  • Wyrównanie uszu
  • Czyszczenie częściowo zalanej maski
  • Czyszczenie automatu

Wyposażymy Cię w cały potrzebny sprzęt począwszy od maski, fajki, płetw, automatu oddechowego, kamizelki wypornościowej a na butli z powietrzem i balaście kończąc. Nie musisz w nic inwestować.

P: ⭐ Czy po kursie DSD będę mógł sam nurkować?

O: Nie. Kurs Discover Scuba Diving to tylko wprowadzenie do nurkowania, które nie kończy się certyfikatem. Żeby zostać certyfikowanym nurkiem trzeba ukończyć pełne szkolenie Open Water Diver.

P: ⭐ Kto może wziąć udział w kursie DSD?

O: Aby zapisać się na kurs nurkowania PADI Discover Scuba Diving musisz mieć ukończone 10 lat. Nie musisz mieć wczesniejszego doświadczenia z nurkowaniem.

P: ⭐ Czy muszę mieć swój sprzęt na kursie DSD?

O: Na czas kursu wyposażymy Cię w kompletny sprzęt nurkowy. Nie musisz mieć swojego sprzętu nurkowego.

P: ⭐ Czy muszę umieć pływać by wziąć udział w kursie DSD?

O: Nie musisz umieć pływać by wziąć udział w kursie Discover Scuba Diving, ale umiejętność pływania pozwoli Ci czuć się bardziej komfortowo w wodzie.

P: ⭐ Skąd będę wiedział jak mam oddychać pod wodą?

O: Twój instruktor pokaże Ci jak się oddycha przez automat. Będziesz to ćwiczył jeszcze przed wejściem do wody.

kurs nurkowania - discover scuba diving - odkryj nurkowanie

CENA: 400zł

Cena obejmuje:
– 1 sesję teoretyczną
– 1 sesję basenową
– Materiały edukacyjne PADI
– Wstęp na basen
– Sprzęt nurkowy na czas trwania kursu
– Zgłoszenie udziału do PADI

Zapisz się

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

5
Rated 5 out of 5
5 / 5 (25 ocen)
Excellent100%
Very good0%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

genialne

Rated 5 out of 5
4 lipca 2018

Zajefajny prezent. Zawsze chciałem nauczyć się nurkować!! no i stało się. Teraz kurs OWD musi być…

Zibi

dla taty

Rated 5 out of 5
17 czerwca 2018

Prezent kupiony dla taty na urodziny. Cieszył się jak małe dziecko. Nie chciał z wody wychodzić 🙂 Mocno polecam. Obsługa super.

Justyna

fajna sprawa

Rated 5 out of 5
28 maja 2018

prezent genialny, kocham wodę a teraz nie mogę przestać nurkować! Kiedy jakiś wyjazd?

Tomek

super prezent

Rated 5 out of 5
22 maja 2018

Moim marzenie zawsze było nurkowanie no i się spełniło!!!

Ania

Ferie 2018

Rated 5 out of 5
10 lutego 2018

Profesjonalne podejście do osób, które wcześniej nie miały doświadczenia z tego typu atrakcjami. Dzień spędzony bardzo miło, a zadowolenie 10-latka po nurkowaniu „bezcenne”. Polecam rozpoczęcie przygody z nurkowaniem w Aquanaut.

Magda Białka
Przewiń do góry