Advanced Open Water Diver

kurs nurkowania zaawansowany

AOWD to Twój kolejny krok w edukacji nurkowej. Celem tego kursu jest doskonalenie Twoich umiejętności, których nauczyłeś się wcześniej. Nie musisz być zaawansowanym nurkiem aby przystąpić do tego szkolenia i możesz go rozpocząć zaraz po kursie OWD. Teraz Twój inflator kamizelki przestaje być centrum Twojego zainteresowania a skupiasz się na wykonaniu zadań takich jak nawigacja podwodna, poszukiwanie i wydobywanie zatopionych rzeczy, pływanie ze skuterem podwodnym czy posługiwanie się latarką podczas nurkowania nocnego. To jest Twój czas na przygodę. Jeżeli dopiero ukończyłeś szkolenie podstawowe to kurs AOWD daje Ci dodatkowych 5 nurkowań pod okiem instruktora co zwiększy Twoją pewność siebie pod wodą, umożliwi Ci „opływanie” się i pozwoli realizować pasję.

Kurs AOWD to 5 nurkowań z wyznaczonymi zadaniami. Dwa zadania są obowiązkowe: nurkowanie głębokie i nawigacja podwodna. Pozostałe trzy wybierzesz wspólnie z instruktorem z pośród szerokiej gamy nurkować Adventure m in. doskonała pływalność, nurkowanie nocne, wrakowe, fotografia podwodna, nurkowanie ze skuterem i wiele innych. W trakcie nurkowania głębokiego nauczysz się planować swój czas pod wodą i głębokość na jaką chcesz zanurkować. Nawigacja podwodna upewni Cię, że nie stracisz orientacji i zawsze wrócisz do miejsca w którym zacząłeś nurkowanie, nurkowanie nocne nauczy Cię posługiwania się latarką i komunikacji za jej pomocą. Rozmaitość zadań do wykonania jest bardzo duża a to co wybierzesz zależy od Ciebie i tego co Ciebie interesuje.

Podczas tego kursu powinieneś mieć swój własny sprzęt. Dostaniesz od nas butle z powietrzem, balast oraz sprzęt specjalistyczny potrzebny do wykonania zadań kursowych takich jak kompas i bojka. Jeżeli brakuje Ci jakiegoś elementu będziesz mógł go wypożyczyć.

padi advanced open water diver wrocław

CENA: 1500zł

Cena obejmuje

– 5 nurkowań z omówieniem
– Materiały edukacyjne PADI
– Opłatę certyfikacyjną do PADI
– Butle i balast
– Sprzęt potrzebny do nurkowań Adventure

Cena nie obejmuje

– Opłat bazowych na wyjeździe
– Opłat basenowych jeżeli będą potrzebne
– Wypożyczenia brakującego sprzętu

Zapisz się

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

5,0
Rated 5 out of 5
5 / 5 (1 ocena)
Excellent100%
Very good0%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

aowd

Rated 5 out of 5
18 grudnia 2019

Super szkolenie. Najbardziej podobało mi się nurkowanie ze skuterem. Gorąco polecam!

Marek
Przewiń do góry