Divemaster

kurs nurkowania profesjonalny - przewodnik nurkowy

Divemaster to przewodnik nurkowy, który posiada rozległą wiedzę teoretyczną i praktyczne doświadczenie. Kurs PADI Divemaster rozwija umiejętności menedżerskie, przygotowuje Cię do nadzorowania nurkowań i pomagania instruktorowi podczas kursów. To pierwszy profesjonalny stopień PADI. Podczas szkolenia ukończysz szeregu umiejętności zarówno na wodach otwartych, jak i na basenie. Zrobisz mapę miejsca nurkowego i przeprowadzisz odprawę przed nurkowaniem, a także poprowadzisz omówienie po nurkowaniu. Jako Divemaster wykażesz się umiejętnościami radzenia sobie z problemami sprzętowymi zarówno pod wodą, jak i na powierzchni. Przeprowadzisz symulowany lub prawdziwy program nurkowy pod nadzorem swojego instruktora. Będziesz ćwiczyć podczas kursów prowadzonych przez instruktora i podczas pracy z certyfikowanymi nurkami.

Aby wziąć udział w szkoleniu musisz spełnić poniższe warunki:
– ukończone 18 lat
– posiadanie certyfikatu PADI AOWD lub równoważnego
– posiadanie certyfikatu PADI Rescue Diver lub równoważnego
– posiadanie zalogowanych min. 20 nurkowań w książeczce nurkowej (do otrzymania certyfikacji potrzebnych jest zalogowanych 60 nurkowań)
– posiadanie dokumentu stwierdzającego ukończenie kursu pierwszej pomocy medycznej
– zaświadczenie o odbyciu badań lekarskich podpisane przez uprawnionego lekarza

Jako Divemaster PADI będziesz autorytetem dla innych nurków. Dlatego też wymagane będzie od Ciebie posiadanie szerokiej wiedzy w dziedzinie nurkowania. Będziesz uczył się zagadnień teoretycznych z 5 dziedzin

fizyka
fizjologia
sprzęt
środowisko wodne
planowanie nurkowań rekreacyjnych RDP

Swoją wiedzę będziesz sprawdzał wypełniając szereg testów, które też pomogą Ci ją utrwalić.
Oprócz wiedzy teoretycznej będziesz również uczył się posługiwania się Manualem Instruktorskim, podstawowym podręcznikiem Instruktora PADI, który precyzuje sposób prowadzenia wszystkich kursów nurkowania PADI.

Na kursie PADI Divemaster musisz posiadać swój własny sprzęt nurkowy. Jeżeli brakuje Ci jakiegoś elementu możesz go wypożyczyć na czas trwania szkolenia.

Na basenie wykażesz się mistrzostwem w wykonywaniu 24 umiejętności, które będą oceniane. Jako Divemaster PADI musisz umieć perfekcyjnie wykonać ćwiczenia, których wymaga się od kursantów na różnych kursach nurkowych, ponieważ będziesz miał uprawnienia ćwiczyć je z nimi i pomagać kursantom je zaliczyć. Jako kandydat na Divemastera będziesz odbywał staże i asystował podczas prawdziwych kursów, co pozwoli Ci na szlifowanie swojego „warsztatu”, a w konsekwencji budowanie autorytetu

Jako kandydat na Divemastera, będziesz również asystował podczas szkoleń na wodach otwartych oraz ćwiczył swoje umiejętności jako przewodnik certyfikowanych nurków. Jednym z programów jakie może prowadzić Divemaster PADI jest Odkryj Lokalne Nurkowanie (Discover Local Diving)dla certyfikowanych nurków, dlatego też nabędziesz umiejętności omawiania nurkowania przed wejściem do wody, przygotowania mapy lokalnego miejsca nurkowego oraz prowadzenia wycieczki podwodnej.

divemaster padi wrocław

CENA: 2599zł

Cena obejmuje

– Zajęcia teoretyczne
– Zajęcia na basenie
– Zajęcia na wodach otwartych
– Materiały edukacyjne PADI
– Butle i balast

Cena nie obejmuje

– Koszty wyjazdu na wody otwarte
– Sprzętu nurkowego
– Opłaty certyfikacyjnej i członkowskiej PADI

Zapisz się

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

0,0
Rated 0 out of 5
0 / 5 (0 ocen)
Excellent0%
Very good0%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

Nie ma jeszcze ocen. Bądź pierwszy i napisz swoją.

Przewiń do góry