Open Water Diver

podstawowy kurs nurkowania dla początkujących

Jeżeli to czytasz to zapewne chciałbyś zobaczyć świat pod wodą. Interesuje Cię jak to jest być tam i obserwować życie morskie, piękne rafy i majestatyczne wraki. Czujesz że może to być niezapomniana przygoda i chcesz sam w tym uczestniczyć. Zapraszamy Cię na podstawowy kurs nurkowania PADI Open Water Diver, gdzie zrobisz swoje pierwsze kroki w nurkowaniu, zaczniesz oddychać pod wodą, będziesz wisiał w toni a na koniec zdobędziesz swój pierwszy certyfikat nurkowy w najbardziej popularnej i powszechnie uznawanej na świecie organizacji nurkowej PADI. Kurs PADI OWD jest najlepszym wyborem dla początkujących. PADI zaufały miliony ludzi, którzy ukończyli szkolenie i uzyskali certyfikat rozpoznawalny na całym Świecie. Ukończyli kurs nurkowania z butlą i teraz cieszą się nurkowaniem. Centrum Nurkowe AQUANAUT oferuje Ci szkolenie PADI Open Water Diver, gwarantuje najwyższy poziom i bezpieczeństwo oraz niezapomniane chwile jakie spędzisz z nami.

Aby zapisać się na kurs nurkowania PADI Open Water Diver musisz mieć ukończone 10 lat. Musisz posiadać podstawowe umiejętności pływackie, być w dobrej kondycji fizycznej i mieć entuzjastyczne nastawienie. Wszystkie wymagane dokumenty możesz wypełnić w domu lub w naszym Centrum Nurkowym. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenie z nurkowaniem. Z nami w swoim tempie przyswoisz całą wiedzę i potrzebne umiejętności. Na koniec ukończysz kurs nurkowania z certyfikatem PADI.

Kursy PADI Open Water Diver i PADI Junior Open Water Diver to Twój bilet do nurkowania w dowolnym miejscu i czasie. Gdy odkryjesz, jak łatwe i przyjemne jest nurkowanie, musisz podzielić się nim z przyjaciółmi i rodziną. W naszym Centrum Nurkowym możesz ukończyć kurs nurkowania po angielsku.

  • ukończone 10 lat
  • umiejętność utrzymania się na powierzchni wody przez min. 10 minut
  • przepłynąć nieprzerwanie przez 200m lub przepłynąć 300m w masce, fajce i płetwach
Jeżeli Twoje dziecko nie ma ukończonych 10 lat zapraszamy na programy nurkowe dla dzieci.

Kurs PADI Open Water Diver i Junior Open Water Diver składa się z 5 sesji teoretycznych, podczas których poznasz podstawy dotyczące tego jakimi prawami rządzi się podwodny świat, jaki ma wpływ na ciało ludzkie i jaki sprzęt jest nurkowi potrzebny by mógł spędzić pod wodą trochę czasu. Wprowadzimy cię w zasady bezpiecznego nurkowania abyś czuł się komfortowo w czasie zajęć basenowych i nurkowań w wodach otwartych. Będziesz miał wystarczająco dużo czasu byś mógł we własnym tempie poznać teorię szkolenia PADI Open Water Diver i opanować wszystkie umiejętności. Jeżeli nie masz dużo czasu możesz teorię uczyć się i zaliczać w wersji e-learningowej, on-line na stronach PADI.

Podczas kursu PADI Open Water Diver nauczysz się jak używać podstawowego sprzętu do nurkowania. Zapoznamy cię ze sprzętem nurkowym byś umiał samodzielnie z niego korzystać, umiał go dopasować do własnych wymagań i znał jego możliwości. Na czas kursu PADI Open Water Diver wyposażymy cię w kompletny sprzęt nurkowy, zalecamy abyś po pierwszych zajęciach basenowych posiadał własne ABC (maskę, fajkę i płetwy).

Po pierwszych zajęciach teoretycznych dobierzemy dla Ciebie sprzęt i rozpoczniemy cykl 5-ciu sesji basenowych, podczas których przeprowadzimy ćwiczenia i będziemy ćwiczyć umiejętności, techniki, procedury i zasady, które poznasz podczas zajęć teoretycznych. Podczas tych zajęć najważniejszy jest komfort i bezpieczeństwo. Będziesz miał tyle czasu na ćwiczenia ile potrzebujesz, aż uznasz że jesteś gotowy zrobić kolejny krok – nurkowanie na wodach otwartych.

Podczas 4 nurkowań na wodach otwartych będziesz wykorzystywał wszystkie te umiejętności jakie ćwiczyłeś na basenie. Wykorzystasz w pełni wiedzę, którą do tej pory nabyłeś. Do przeprowadzenia tej części kursu PADI Open Water Diver możemy wybrać miejsce dogodne dla Ciebie, np. “Koparki” w Jaworznie, Kamionka “Piast” w Opolu “Zimnik” koło Strzegomia, “Honoratkę”, jezioro Głębokie lub ciepłe wody Morza Czerwonego bądź Chorwacji.

P: ⭐ Czy kurs nurkowania jest bezpieczny?

O: TAK jeśli uczysz się nurkowania pod okiem doświadczonego instruktora. W szkoleniu podstawowym najważniejsze jest to byś poznał wszystkie wymagane umiejętności w warunkach dla Ciebie komfortowych, a także byś mógł nabrać praktyki.

P: ⭐ Kto może wziąć udział w kursie OWD?

O: Aby zapisać się na kurs nurkowania PADI Open Water Diver musisz mieć ukończone 10 lat. Musisz posiadać podstawowe umiejętności pływackie, być w dobrej kondycji fizycznej i mieć entuzjastyczne nastawienie. Wszystkie wymagane dokumenty możesz wypełnić w domu lub w naszym Centrum Nurkowym. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenie z nurkowaniem.

P: ⭐ Czy muszę mieć swój sprzęt na kursie OWD?

O: Na czas kursu wyposażymy Cię w kompletny sprzęt nurkowy. Nie musisz na tym etapie inwestować we własny sprzęt, jednakże zalecamy abyś po pierwszych zajęciach basenowych posiadał własne ABC czyli (maskę, fajkę i płetwy).

P: ⭐ Jak wyglądają zajęcia basenowe na kursie OWD?

O: Po pierwszych zajęciach teoretycznych dobierzemy dla Ciebie sprzęt i rozpoczniemy cykl 5-ciu sesji basenowych, podczas których przeprowadzimy ćwiczenia i będziemy ćwiczyć umiejętności, techniki, procedury i zasady, które poznasz podczas zajęć teoretycznych. Podczas tych zajęć najważniejszy jest komfort i bezpieczeństwo. Będziesz miał tyle czasu na ćwiczenia ile potrzebujesz, aż uznasz że jesteś gotowy zrobić kolejny krok – nurkowanie na wodach otwartych.

kurs nurkowania open water diver wrocław

CENA: 2500zł

Cena obejmuje

– 5 sesji teoretycznych
– 5 sesji basenowych
– Materiały edukacyjne PADI ( zestaw startowy)
– Opłaty za wstęp na basen
– 4 nurkowania na wodach otwartych
– Sprzęt nurkowy na czas trwania kursu
– Opłatę certyfikacyjną do PADI

Cena nie obejmuje

– Koszty dodatkowych zajęć basenowych (jeżeli będą potrzebne)
– Koszty wyjazdu na wody otwarte (swojego i instruktora)

Zapisz się

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

5,0
Rated 5 out of 5
5 / 5 (8 ocen)
Excellent100%
Very good0%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

Bajka

Rated 5 out of 5
27 lipca 2021

Skończyliśmy kurs OWD u Pawła i Patrycji. Gorąco wszystkim polecamy. Super przygoda. Teraz zaczynamy kolejny stopień

Asia

Coś wspaniałego

Rated 5 out of 5
8 lipca 2021

Polecam każdemu. Niezapomniane wrażenia.

Justyna

Koronawirus

Rated 5 out of 5
4 kwietnia 2020

Wraz z żoną zapisaliśmy się na kurs nurkowania w Aquanaut i niestety przez epidemię nie mogliśmy iść na basen. Ku naszemu zaskoczeniu Centrum Nurkowe dało nam możliwość wzięcia udziału w kursie online. Wszystkie wykłady, kwizy i testy zrobiliśmy siedząc w domu. To było bardzo wygodne, a nawet poznaliśmy inne osoby, które są w takiej samej sytuacji jak my. Teraz tylko pozostaje nam czekać aż będzie można zrobić praktykę.

Mirosław Skoczylas

nowe hobby

Rated 5 out of 5
22 grudnia 2019

Szukasz nowego hobby? Chcesz poznać tajemnice i piękno morskich głębin, a co najważniejsze zrobić to u boku profesjonalistów z ogromną pasją do tego co robią, to tylko w AQUANAUT Wrocław. Instruktor Paweł posiada dużo cierpliwości i w sposób bezpieczny wprowadzi Cię w ten wyjątkowy świat 🙂 A może szukasz pomysłu dla swojej pociechy, która ma dużo nadprogramowej energii, Paweł ma genialne podejście do dzieci czego wielokrotnie byłam świadkiem :).

Karolina Prymula

kurs owd

Rated 5 out of 5
26 listopada 2019

Wspaniałe miejsce i cudowni ludzie. Czuję się jak u siebie. Zrobiłam kurs u Patrycji i to był strzał w dziesiątkę. Gorąco polecam.

Monika Janowicz
Przewiń do góry