Kursy nurkowania profesjonalnie bezpiecznie z pasją

padi wrocław

Open Water Diver

kurs nurkowania podstawowy

Jeżeli to czytasz to zapewne chciałbyś zobaczyć świat pod wodą. Interesuje Cię jak to jest być tam i obserwować życie morskie, piękne rafy i majestatyczne wraki. Czujesz że może to być niezapomniana przygoda i chcesz sam w tym uczestniczyć. Zapraszamy Cię na kurs nurkowania PADI – Open Water Diver, gdzie zrobisz swoje pierwsze kroki w nurkowaniu, zaczniesz oddychać pod wodą, będziesz wisiał w toni a na koniec zdobędziesz swój pierwszy certyfikat nurkowy w najbardziej popularnej i powszechnie uznawanej na świecie organizacji nurkowej PADI. PADI zaufały miliony ludzi, którzy ukończyli szkolenie i uzyskali certyfikat rozpoznawalny na całym Świecie. Centrum Nurkowe AQUANAUT oferuje Ci szkolenie PADI, gwarantuje najwyższy poziom i bezpieczeństwo oraz niezapomniane chwile jakie spędzisz z nami.


Aby zapisać się na kurs nurkowania PADI Open Water Diver musisz mieć ukończone 10 lat. Musisz posiadać podstawowe umiejętności pływackie, być w dobrej kondycji fizycznej i mieć entuzjastyczne nastawienie. Wszystkie wymagane dokumenty możesz wypełnić w domu lub w naszym Centrum Nurkowym. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenie z nurkowaniem. Z nami w swoim tempie przyswoisz całą wiedzę i potrzebne umiejętności

Kurs składa się z 5 sesji teoretycznych, podczas których poznasz podstawy dotyczące tego jakimi prawami rządzi się podwodny świat, jaki ma wpływ na ciało ludzkie i jaki sprzęt jest nurkowi potrzebny by mógł spędzić pod wodą trochę czasu. Wprowadzimy cię w zasady bezpiecznego nurkowania abyś czuł się komfortowo w czasie zajęć basenowych i nurkowań w wodach otwartych. Będziesz miał wystarczająco dużo czasu byś mógł we własnym tempie wszystko poznać i poćwiczyć. Jeżeli nie masz dużo czasu możesz teorię uczyć się i zaliczać w wersji e-learningowej, on-line na stronach PADI.

Podczas kursu nauczysz się jak używać podstawowego sprzętu do nurkowania. Zapoznamy cię ze sprzętem nurkowym byś umiał samodzielnie z niego korzystać, umiał go dopasować do własnych wymagań i znał jego możliwości. Na czas kursu wyposażymy cię w kompletny sprzęt nurkowy, zalecamy abyś po pierwszych zajęciach basenowych posiadał własne ABC (maskę, fajkę i płetwy).

Po pierwszych zajęciach teoretycznych dobierzemy dla Ciebie sprzęt i rozpoczniemy cykl 5-ciu sesji basenowych, podczas których przeprowadzimy ćwiczenia i będziemy ćwiczyć umiejętności, techniki, procedury i zasady, które poznasz podczas zajęć teoretycznych. Podczas tych zajęć najważniejszy jest komfort i bezpieczeństwo. Będziesz miał tyle czasu na ćwiczenia ile potrzebujesz, aż uznasz że jesteś gotowy zrobić kolejny krok – nurkowanie na wodach otwartych.

Podczas 4 nurkowań na wodach otwartych będziesz wykorzystywał wszystkie te umiejętności jakie ćwiczyłeś na basenie. Wykorzystasz w pełni wiedzę, którą do tej pory nabyłeś. Do przeprowadzenia tej części kursu możemy wybrać miejsce dogodne dla Ciebie, np. „Koparki” w Jaworznie, Kamionka „Piast” w Opolu lub ciepłe wody Morza Czerwonego bądź Chorwacji.
kurs nurkowania open water diver wrocław

CENA: 1550zł

Cena obejmuje

– 5 sesji teoretycznych
– 5 sesji basenowych
– Materiały edukacyjne PADI ( zestaw startowy)
– Opłaty za wstęp na basen
– 4 nurkowania na wodach otwartych
– Sprzęt nurkowy na czas trwania kursu
– Opłatę certyfikacyjną do PADI

Cena nie obejmuje

– Koszty dodatkowych zajęć basenowych (jeżeli będą potrzebne)
– Koszty wyjazdu na wody otwarte (swojego i instruktora)

Przewiń do góry