Sklep Nurkowy

HOLLIS TORBA NA AUTOMAT

194.99

Torba na automat Hollis to okrągła wyściełana torba, która została zaprojektowana tak, aby można było bezpiecznie zwinąć automaty i zabezpieczyć je wewnątrz torby. Wyściełane boki zapewniają pewną ochronę przed wstrząsami przed drobnymi uderzeniami i wstrząsami, a mocna zewnętrzna wyściółka z Cordury zapewnia doskonałą ochronę przed ścieraniem.

Podwójny zamek błyskawiczny wokół torby zapewnia łatwy dostęp do wnętrza torby, która posiada paski na rzepy, które pozwalają na zakotwiczenie regulatorów w miejscu, zapobiegając ich przesuwaniu się i wpadaniu na siebie. Na zewnątrz znajduje się parciany uchwyt oraz duży pasek, który umożliwia przesuwanie torby na regulator z teleskopowej rączki większej torby na kółkach.

SKU: 217-6506-04 Kategoria:
HOLLIS
Specyfikacja

Warunki dostawy

Ze względu na globalny deficyt materiałów na światowych rynkach produkcja i co za tym idzie dostawy towarów są znacznie opóźnione.
Jeżeli ważny jest dla Ciebie czas dostawy, bo np. jedziesz na urlop i chciałbyś mieć konkretne produkty przed wyjazdem, skontaktuj się z nami i potwierdź dostepność.

Technologia

Tabela rozmiarów

Gwarancja

Przewiń do góry