Sklep Nurkowy

BARE GUARDIAN PRO DRY – DAMSKI

7,594.00

• ATX (automatyczny system Torso X-Tension System) ze zintegrowanymi szelkami do regulacji długości tułowia, właściwościami oddychającymi i łatwym do zakładania i zdejmowania (z bezpiecznym zamkiem piersiowym)
• Lekki, płaski plastikowy zamek błyskawiczny YKK
• Anatomicznie ukształtowany tułów, ręce i nogi
• Ulepszona technologia NST (No Stitch Technology) z grubszym neoprenem i szerszymi paskami zapewnia bardziej trwałą konstrukcję szwu
• „Inteligentny kołnierz” wykonany z nylonu 2 mm / gładkiej skóry z otworem odpływowym zapewniającym lepsze uszczelnienie w połączeniu z suchą osłoną głowicy BARE.
• Kevlarowe nakolanniki dla dodatkowej trwałości i komfortu
• Buty techniczne i dwie duże kieszenie z 5 elastycznymi sznurkami (3 normalne / 2 grubości) – opcjonalnie

Wyczyść
SKU: 011439 Kategoria: Tag:

Guardian jest jednym z naszych wiodących skafandrów i oferuje zarówno korzyści termiczne, jak i funkcjonalne, aby sprostać wymaganiom profesjonalnych i wojskowych nurków w zakresie elastyczności i komfortu jakie dają kombinezony mokre na ciepłe wody. The Guardian jest wykonany z neoprenu Yamamoto o wysokiej gęstości z naszą nową i ulepszoną technologią „No Stitch” oraz najnowszą innowacją BARE w rozszerzaniu tułowia: Automatyczny system Torso X-Tension System (ATX) działa bez ograniczeń krocza. Nasz zespół projektantów opracował kombinezon, który łączy najlepsze połączenie cech w suchym skafandrze. Jeśli szukałeś skafandra na każdy użytek, znalazłeś go!

Zobacz tabelę rozmiarówKolor

, ,

Rozmiar

, , , , , , , , , ,

Specyfikacja

Warunki dostawy

Ze względu na globalny deficyt materiałów na światowych rynkach produkcja i co za tym idzie dostawy towarów są znacznie opóźnione.
Jeżeli ważny jest dla Ciebie czas dostawy, bo np. jedziesz na urlop i chciałbyś mieć konkretne produkty przed wyjazdem, skontaktuj się z nami i potwierdź dostepność.

Technologia

Tabela rozmiarów

Gwarancja

Przewiń do góry