Sklep Nurkowy

BARE 7MM EVOKE

2,354.90

• regulacja rzepów na kryzie szyjnej cechuje osłona zapewniająca ochronę skafandra przed rozerwaniem materiału i mechaceniem + krótki zamek ulatwiający ubieranie
• długi (54 cm) zatrzaskowy suwak na plecach z zabezpieczeniami zapobiegającymi wdarciu się wody do skafandra
• podwójna wewnętrzna uszczelniająca klapka suwaka skin-to-skin
• uchwyt w dolnej części zamka w celu ułatwienia samodzielnego zapięcia skafandra
• taśma pokryta silikonowym nadrukiem polepszająca przyczepność i ułatwiająca samodzielne zapięcie zamka
• niezwykle długie (28 cm) wytrzymałe zamki na kostkach umożliwiające łatwe ubieranie
• Armor Flex 2.0 wysoce elastyczne, wytrzymałe, odporne na otarcia ochronne nakolanniki 3D
• pod każdym względem anatomicznie poprawny wzór dopasowany trójwymiarowo
• wygodna, konturowa 5mm kryza szyjna GLIDESKIN z 360 stopniowym uszczelnieniem na szyję
• podwójne uszczelnienia skin-to-skin na nadgarstkach i kostkach z 3mm GLIDESKIN-u z zabezpieczonymi i wykończonymi krawędziami

SKAFANDRY DLA KOBIET POWINNY MÓC SPROSTAĆ ICH POTRZEBOM W TRAKCIE NURKOWANIA ORAZ POPRAWIAĆ SAMOPOCZUCIE, PRZEKAZUJĄC IM DUCHA PRAWDZIWEJ PRZYGODY.

Przedstawiamy rewolucyjny projekt skafandrów mokrych. Nasza kolekcja zaspokaja potrzeby kobiet, uwzględnia użyteczność nie pomijając kwestii odpowiedniego wysmuklającego sylwetkę kroju oraz gustownych kolorów.

NIE POPRZESTAJEMY NA LAURACH

Firmy BARE nic nie powstrzyma. Przecieramy szlaki tworząc nowe rozwiązania w zakresie projektowania strojów dopasowanych do wszelkich potrzeb naszych odbiorców.

ZAPROJEKTOWANE ABY OSIĄGNĄĆ CEL

Dotrzyj tam, gdzie nie dotarł nikt przed tobą. Nieustannie poszukujemy innowacji umożliwiających jeszcze dogodniejsze odkrywanie morskich głębin. Obecnie nasza firma używa technologii Celliant® Infrared oraz opatentowanej przez nas technologii No Stitch (NST) pozbawionej szwów w produkcji najcieplejszych na świecie skafandrów do nurkowania.

Tworzy nowe fale projektów, wzbogacając sukcesywnie rynek skafandrów do nurkowania.

ZDROWIE, WYRAFINOWANIE. INNOWACJA.

“To skrywa nasze DNA”.

BARE to firma zbudowana na trzech rdzennych zasadach, zdrowia, wyrafinowania oraz innowacji. W przeciągu 40 lat nasze doświadczenie potwierdziło ich użyteczność. Opracowana przez nas i sukcesywnie wdrażana kombinacja anatomicznie poprawnych wzorów, materiałów z najwyższej półki oraz bezkompromisowej, żmudnej pracy wytwórczej wraz z naszymi autorskimi technikami oraz patentami pozwala nam na nieustanny rozwój oraz skuteczne zaspokajanie potrzeb naszych klientów.

ROZMIAR MA ZNACZENIE

Firma BARE szczyci się produkcją pianek, które pasują tak dobrze, jak wyglądają. Dzięki naszym innowacyjnym technikom modelowania 3D jesteśmy w stanie uzyskać krój tak dopasowany anatomicznie, że po założeniu jest on niemalże jak druga skóra. Ta rozwojowa technika doprowadziła nas do odkrycia rownież innych szczegółów, które sprawiają, że nasze kombinezony są wyjątkowo dopasowane do potrzeb naszych klientów, jednak zależy to od ich prywatnych preferencji.

Wydobądź to, co w Tobie najlepsze

Technologia Celliant® Infrared zamienia oddawane przez ciało ciepło w energię podczerwieni, która może być wykorzystana ponownie. Skafander wykonany jest z dwóch rodzajów materiału wzbogaconych o 13 termoaktywnych minerałów. Minerały te przekształcają ciepło produkowane przez ciało w podczerwień kierując jej energię z powrotem na ciało, wspomagając krążenie i zapewniając optymalną temperaturę ciała.

MATERIAŁ:

Kombinacja materiałów Celliant® zapewnia komfort i ciepło wtedy, kiedy tego potrzebujesz – miękka, lecz dobrze zbita struktura materiału w obrębie torsu i luźniejsza w obrębie nóg gwarantują, że jest to najcieplejszy skafander mokry do nurkowania dla kobiet dostępny na rynku.

Wyczyść
SKU: 002473 Kategoria: Tag:

Przedstawiamy rewolucyjny projekt skafandrów mokrych. Nasza kolekcja zaspokaja potrzeby kobiet, uwzględnia użyteczność nie pomijając kwestii odpowiedniego wysmuklającego sylwetkę kroju oraz gustownych kolorów.

Zobacz tabelę rozmiarówKolor

,

Rozmiar

, , , , , , , , ,

Przewiń do góry