Sklep Nurkowy

HOLLIS SMS 75

3,784.00

Hollis stał się liderem na rynku sidemount. To nie tylko chwilowa moda, a nie tylko narzędzie dla grotołazów, jest tutaj na stałe i rośnie. SMS 75 jest ewolucją wielu lat rozwoju sidemount, które rozpoczęło się od SMS 100. Produkt, który był kopiowany, modyfikowany i od lat stanowi punkt odniesienia dla technicznego sidemount. Jeszcze bardziej popularna jest lekka linia SMS 50. Ci dwaj wzięli sidemount mainstream i elementy składowe tej nowej uprzęży. Chociaż będzie bardziej odpowiadał zagorzałym nurkom jaskiniowym, SMS 75 został stworzony do obsługi wszystkich środowisk. Właściwe trymowanie jest kluczowe, a skrzydło zostało zaprojektowane tak, aby promować nurkowanie w poziomie ze zwiększonym uniesieniem w kierunku bioder, gdzie jest to najbardziej potrzebne, i bez modyfikacji. SMS 75 będzie również obsługiwał zbiorniki montowane z tyłu i odwracalne pozycje inflatorów.

Wyczyść
SKU: 208-1375-003 Kategoria:
HOLLIS
Rozmiar

, ,

Specyfikacja

Warunki dostawy

Ze względu na globalny deficyt materiałów na światowych rynkach produkcja i co za tym idzie dostawy towarów są znacznie opóźnione.
Jeżeli ważny jest dla Ciebie czas dostawy, bo np. jedziesz na urlop i chciałbyś mieć konkretne produkty przed wyjazdem, skontaktuj się z nami i potwierdź dostepność.

Technologia

Tabela rozmiarów

Gwarancja

Przewiń do góry