Sklep Nurkowy

LIGHT & MOTION SOLA DIVE PRO 2000

2,728.90

Nasze ekskluzywne światło Sola przeznaczone dla profesjonalistów nurkowych i ekspedycji technicznych, wyposażone w penetrującą wiązkę punktową 8° zapewniającą znaczną penetrację światła i skuteczną sygnalizację nawet w najtrudniejszej widoczności. Dive Pro łączy potężną moc wyjściową z rozszerzonym trybem pracy, idealnym dla instruktorów, nurków scenicznych i urzędników bezpieczeństwa publicznego. Ładowanie kompaktowej platformy jest proste dzięki zewnętrznemu interfejsowi ładowania i elektronice szybkiego ładowania. Aby sprostać wymaganiom profesjonalistów, Dive Pro jest kompatybilny z opcjonalnym zestawem baterii lub kablami do ładowania samochodu, które umożliwiają ładowanie w przypadku braku zasilania lub gdy gniazdka 12 V są jedyną realną opcją.

SKU: 850-0428-A Kategoria:

• Światło punktowe 2000 lumenów certyfikowane zgodnie ze standardem FL-1
• Regulowana moc zapewnia, że światło nie przyciemnia się podczas użytkowania; niestandardowe oprogramowanie układowe utrzymuje spójność lumenów
• Niestandardowa konstrukcja optyczna skupia światło w ciasnym punkcie 8°, idealnym dla profesjonalistów
• Wydłużony czas pracy do nurkowania technicznego zapewnia 12 godzin pracy przy 200 lumenach mocy wyjściowej
• Kolorowa dioda LED stanu wskazująca stan baterii i tryb ułatwiająca zarządzanie energią
• Fabrycznie uszczelniony korpus zapewnia działanie bez powodzi i długoterminową niezawodność
• Technologia szybkiego ładowania umożliwia szybkie ładowanie w przerwach na powierzchni
• Dołączone mocowanie paska na rękę bezpiecznie na nadgarstku w rękawiczkach lub bez, zapewnia mobilność bez użycia rąkSpecyfikacja

Warunki dostawy

Ze względu na globalny deficyt materiałów na światowych rynkach produkcja i co za tym idzie dostawy towarów są znacznie opóźnione.
Jeżeli ważny jest dla Ciebie czas dostawy, bo np. jedziesz na urlop i chciałbyś mieć konkretne produkty przed wyjazdem, skontaktuj się z nami i potwierdź dostepność.

Technologia

Tabela rozmiarów

Gwarancja

Przewiń do góry