Sklep Nurkowy

BARE EXOWEAR SPODENKI KRÓTKIE – MĘSKIE

400.49

Spodenki ExoWear zapewniają maksymalną ochronę termiczną dostępną w odzieży chroniącej przed ekspozycją o neutralnej pływalności i są przeznaczone do użytku w wielu dyscyplinach sportowych. Technologia podczerwieni OMNIRED ™ zastosowana w tkaninie spodenek przekształca wychodzące ciepło ciała w energię podczerwoną i odbija je z powrotem do nóg, zapewniając ciepło termiczne. 3-warstwowy materiał chroni przed najtrudniejszymi elementami dzięki materiałom, które są wodoodporne, wiatroszczelne, oddychające, szybkoschnące, odprowadzające wilgoć i antybakteryjne. A ponieważ swoboda ruchów jest niezbędna w wodzie, 4-Way Stretch ExoWear zapewnia większą elastyczność i oddychalność niż 2-Way Stretch, który można znaleźć w podobnych produktach. Świetne dla ciepła i wszechstronności w wodzie i na wodzie, spodenki ExoWear mają wysoki krój z neoprenowymi opaskami w talii i nogawkach, które pozostają na miejscu i zapewniają ochronę. Połącz je z ExoWear Top lub Vest, aby uzyskać dodatkową ochronę.

Wyczyść
SKU: 017104BLK Kategorie: , Tagi: ,
Rozmiar

, , , , , ,

Specyfikacja

Warunki dostawy

Ze względu na globalny deficyt materiałów na światowych rynkach produkcja i co za tym idzie dostawy towarów są znacznie opóźnione.
Jeżeli ważny jest dla Ciebie czas dostawy, bo np. jedziesz na urlop i chciałbyś mieć konkretne produkty przed wyjazdem, skontaktuj się z nami i potwierdź dostepność.

Technologia

Tabela rozmiarów

Gwarancja

Przewiń do góry