Sklep Nurkowy

BARE EXOWEAR SKARPETY

143.99

Skarpety ExoWear zapewniają maksymalną ochronę termiczną dostępną w skarpetach chroniących przed ekspozycją i są przeznaczone do użytku w wielu dyscyplinach sportowych. Skarpety ExoWear zapewniają wyjątkowe ciepło, gdy są używane samodzielnie lub pod butami i na pewno utrzymają stopy w cieple. Technologia podczerwieni OMNIRED ™ zastosowana w tkaninie skarpet przekształca wychodzące ciepło w energię podczerwoną i odbija je z powrotem do stóp, zapewniając ciepło termiczne. 3-warstwowy materiał chroni przed najtrudniejszymi elementami dzięki materiałom, które są wodoodporne, wiatroszczelne, oddychające, szybkoschnące, odprowadzające wilgoć i antybakteryjne. A ponieważ swoboda ruchów jest niezbędna w wodzie, 4-Way Stretch ExoWear zapewnia większą elastyczność i oddychalność niż 2-Way Stretch, który można znaleźć w podobnych produktach. Nadruk 3D na podeszwie zapewnia dodatkową przyczepność.

Wyczyść
SKU: 017901BLK Kategorie: , Tagi: , ,
Rozmiar

, , ,

Specyfikacja

Warunki dostawy

Ze względu na globalny deficyt materiałów na światowych rynkach produkcja i co za tym idzie dostawy towarów są znacznie opóźnione.
Jeżeli ważny jest dla Ciebie czas dostawy, bo np. jedziesz na urlop i chciałbyś mieć konkretne produkty przed wyjazdem, skontaktuj się z nami i potwierdź dostepność.

Technologia

Tabela rozmiarów

Gwarancja

Przewiń do góry