Sklep Nurkowy

BARE EXOWEAR FULL SUIT Z ZAMKIEM NA PLECACH – MĘSKI

985.41

ExoWear Full Suit zapewnia maksymalną ochronę termiczną dostępną w neutralnie pływającej odzieży chroniącej przed ekspozycją i jest przeznaczony do użytku w wielu dyscyplinach sportowych. Technologia podczerwieni OMNIRED ™ zastosowana w tkaninie kombinezonu przekształca wychodzące ciepło ciała w energię podczerwoną i odbija je z powrotem do ciała, zapewniając ciepło termiczne. 3-warstwowy materiał chroni przed najtrudniejszymi elementami dzięki materiałom, które są wodoodporne, wiatroszczelne, oddychające, szybkoschnące, odprowadzające wilgoć i antybakteryjne. Ze względu na fakt, że swoboda ruchów jest niezbędna w wodzie, 4-Way Stretch ExoWear zapewnia większą elastyczność i oddychalność niż 2-Way Stretch w podobnych kombinezonach.

Wyczyść
SKU: 017100BLK Kategorie: , Tagi: ,

Sprawdź swój rozmiar:
Rozmiar

, , , , , , , , , , , , , , , ,

Specyfikacja

Warunki dostawy

Ze względu na globalny deficyt materiałów na światowych rynkach produkcja i co za tym idzie dostawy towarów są znacznie opóźnione.
Jeżeli ważny jest dla Ciebie czas dostawy, bo np. jedziesz na urlop i chciałbyś mieć konkretne produkty przed wyjazdem, skontaktuj się z nami i potwierdź dostepność.

Technologia

Tabela rozmiarów

Gwarancja

Przewiń do góry