Sklep Nurkowy

BARE EXOWEAR BEZRĘKAWNIK, UNISEX

418.49

Kamizelka BARE ExoWear zapewnia maksymalną ochronę termiczną dostępną w odzieży chroniącej przed ekspozycją o neutralnej pływalności i jest przeznaczona do użytku w wielu dyscyplinach sportowych. Technologia podczerwieni OMNIRED ™ zastosowana w materiale kamizelki przekształca wychodzące ciepło ciała w energię podczerwoną i odbija je z powrotem do ciała, zapewniając ciepło termiczne. 3-warstwowy materiał chroni przed najtrudniejszymi elementami dzięki materiałom, które są wodoodporne, wiatroszczelne, oddychające, szybkoschnące, odprowadzające wilgoć i antybakteryjne. A ponieważ swoboda ruchów jest niezbędna w wodzie, 4-Way Stretch ExoWear zapewnia większą elastyczność i oddychalność niż 2-Way Stretch w podobnych kamizelkach. Aby zapewnić maksymalną manewrowość, kamizelka ExoWear zapewnia ochronę rdzenia, jednocześnie umożliwiając maksymalną mobilność dzięki dużym otworom na ramiona. Świetnie sprawdzi się jako samodzielny produkt lub pod piankę dla dodatkowego ocieplenia.

Wyczyść
SKU: 017903BLK Kategorie: , Tagi: , ,
Rozmiar

, , , , , , ,

Specyfikacja

Warunki dostawy

Ze względu na globalny deficyt materiałów na światowych rynkach produkcja i co za tym idzie dostawy towarów są znacznie opóźnione.
Jeżeli ważny jest dla Ciebie czas dostawy, bo np. jedziesz na urlop i chciałbyś mieć konkretne produkty przed wyjazdem, skontaktuj się z nami i potwierdź dostepność.

Technologia

Tabela rozmiarów

Gwarancja

Przewiń do góry