Sklep Nurkowy

BARE 7MM ULTRAWARMTH HOOD

394.99

• materiał zewnętrzny – ELASTEK,
• materiał wewnętrzny: Omnired®
• uszczelnienie ELASTEK/GLIDESKIN-IN doskonale dopasowuje się do kształtu twarzy i szyi
• długi kłonierz na szyji daje idealne połączenie z mokrym skafandrem
• otwór wentylacyjny „BARE GEN2” umożliwia odprowadzanie powietrza uwięzionego w kapturze, nie pozwalając na przenikanie wody do wewnątrz
• podkładka na pasek maski z tyłu kaptura utrzymuje pasek maski na swoim miejscu
• podwójnie klejone ślepe szwy „SECURELOCK” zapewniają lepszą izolację i redukują przedostawanie się wody

Wyczyść
SKU: 00-66924 Kategoria:

Doskonały dodatek do mokrego skafandra, przeznaczony do nurkowania w zimnych wodach. W kapturze została wykorzystana technologia Omnired®, która pozwala na zmniejszanie utraty ciepła i zachowanie większego komfortu cieplnego. Dzięki czemu można nurkować dłużej.

CO SPRAWIA, ŻE TECHNOLOGIA OMNIRED ™ JEST TAK NIEZWYKŁA?

Czy wiesz, że kiedy ciepło ucieka z organizmu grozi Ci utrata ponad 60 procent energii, która chroni Twój organizm przed wychłodzeniem? Firma BARE zrozumiała ten problem… i stworzyła rozwiązanie. OMNIRED ™ wykorzystuje 13 termo-reaktywnych minerałów osadzonych w tkaninie skafandrów mokrych, Exowear i akcesoriach neoprenowych. Minerały przekształcają emitowane ciepło organizmu w energię cieplną i odbijają je z powrotem do ciała, dzięki czemu Twój organizm może utrzymać optymalną temperaturę i uniknąć wychłodzenia w wodzie. W surowych testach naukowych udowodniono, że proces ten jest bardziej efektywny niż podobne technologie. OMNIRED ™ został przetestowany w laboratorium i udowodniono, że zapewnia najlepszą ochronę termiczną dostępną w branży nurkowej.

CHARAKTERYSTYKA OMNIRED ™

Hydrofobowy o właściwościach szybkoschnących

Przeciwdrobnoustrojowy dla ochrony przed bakteriami i nieprzyjemnymi zapachami

Udowodniono, że zapewnia lepszą ochronę termiczną niż podobna technologia.

Dostępny w różnych kolorach w postaci kombinezonów, odzieży funkcjonalnej, warstw podstawowych i dodatków

Lepsze krążenie – OMNIRED ™ zwiększa przepływ krwi do tkanek organizmu, podnosząc poziom tlenu, podwyższając temperaturę i poprawiając wytrzymałość.

Więcej ciepła – Ustaw termostat tak, jak lubisz. Układ krążenia jest również regulatorem ogrzewania i chłodzenia organizmu. Optymalizując przepływ krwi, technologia OMNIRED ™ ułatwia organizmowi utrzymanie idealnej temperatury, pozwalając Ci unikać wychłodzenia i nurkować dłużej.Rozmiar

, , , , ,

Specyfikacja

Warunki dostawy

Ze względu na globalny deficyt materiałów na światowych rynkach produkcja i co za tym idzie dostawy towarów są znacznie opóźnione.
Jeżeli ważny jest dla Ciebie czas dostawy, bo np. jedziesz na urlop i chciałbyś mieć konkretne produkty przed wyjazdem, skontaktuj się z nami i potwierdź dostepność.

Technologia

Tabela rozmiarów

ROZMIAR XS S M L XL XXL
Obwód głowy w cm 53 54,5 57 59,5 61 62,5
Obwód szyi 35 35,5 38 40,5 43 45,5

Gwarancja

Przewiń do góry