Sklep Nurkowy

BARE 7MM ULTRAWARMTH BOOT

327.24

• Grubość 7mm neopren
• wewnętrzny materiał “LOW-LOFT Celliant®”
• 5mm neopren “ELASTEK” w obszarze łydki z wyprofilowanymi brzegami dla komfortowego dopasowania
• wytrzymała podeszwa zapewnia lepszą trwałość i stabilność
• wytrzymały zamek z szeroką wstawką dla łatwiejszego zakładania butów
• wzmocnienia ochraniające palce i piętę
• zapinane na rzep zabezpieczenie zamka przed przypadkowym rozpięciem
• wypustki zapobiegające przesuwaniu się pasków od płetw
• podwójnie klejone ślepe szwy

Wyczyść
SKU: 044920 Kategoria: Tagi: ,

7mm Ultrawarmth Boots stanowią doskonały dodatek do mokrego skafandra nurkowego. W butach została wykorzystana technologia CELLIANT®, reagulująca ciepłotę ciała przekształcając ją w energię podczerwieni, co ma swoje odbicie w lepszym krążeniu krwi i utrzymaniu odpowiedniej temperatury ciała. Dzięki czemu można nurkować dłużej.

CO SPRAWIA, ŻE TECHNOLOGIA OMNIRED ™ JEST TAK NIEZWYKŁA?

Czy wiesz, że kiedy ciepło ucieka z organizmu grozi Ci utrata ponad 60 procent energii, która chroni Twój organizm przed wychłodzeniem? Firma BARE zrozumiała ten problem… i stworzyła rozwiązanie. OMNIRED ™ wykorzystuje 13 termo-reaktywnych minerałów osadzonych w tkaninie skafandrów mokrych, Exowear i akcesoriach neoprenowych. Minerały przekształcają emitowane ciepło organizmu w energię cieplną i odbijają je z powrotem do ciała, dzięki czemu Twój organizm może utrzymać optymalną temperaturę i uniknąć wychłodzenia w wodzie. W surowych testach naukowych udowodniono, że proces ten jest bardziej efektywny niż podobne technologie. OMNIRED ™ został przetestowany w laboratorium i udowodniono, że zapewnia najlepszą ochronę termiczną dostępną w branży nurkowej.

CHARAKTERYSTYKA OMNIRED ™

Hydrofobowy o właściwościach szybkoschnących

Przeciwdrobnoustrojowy dla ochrony przed bakteriami i nieprzyjemnymi zapachami

Udowodniono, że zapewnia lepszą ochronę termiczną niż podobna technologia.

Dostępny w różnych kolorach w postaci kombinezonów, odzieży funkcjonalnej, warstw podstawowych i dodatków

Lepsze krążenie – OMNIRED ™ zwiększa przepływ krwi do tkanek organizmu, podnosząc poziom tlenu, podwyższając temperaturę i poprawiając wytrzymałość.

Więcej ciepła – Ustaw termostat tak, jak lubisz. Układ krążenia jest również regulatorem ogrzewania i chłodzenia organizmu. Optymalizując przepływ krwi, technologia OMNIRED ™ ułatwia organizmowi utrzymanie idealnej temperatury, pozwalając Ci unikać wychłodzenia i nurkować dłużej.Rozmiar

, , , , , , , , ,

Specyfikacja

Warunki dostawy

Ze względu na globalny deficyt materiałów na światowych rynkach produkcja i co za tym idzie dostawy towarów są znacznie opóźnione.
Jeżeli ważny jest dla Ciebie czas dostawy, bo np. jedziesz na urlop i chciałbyś mieć konkretne produkty przed wyjazdem, skontaktuj się z nami i potwierdź dostepność.

Technologia

Tabela rozmiarów

Gwarancja

Przewiń do góry