Sklep Nurkowy

Zeagle F8 OCTOPUS

1,064.90

SKU: 320-8310 Kategorie: ,

Lekki, zaprojektowany z myślą o wysokiej wydajności, Zeagle F8 Octopus z wężem to najwyższej klasy drugi stopień pneumatycznie zbalansowanego zaworu zwrotnego drugiego stopnia z regulacją swobodnego przepływu i wbudowanym zabezpieczeniem przeciwzamrożeniowym Zeagle, który zapewnia doskonały komfort i łatwość użytkowania i wydajności, uzupełnione atrakcyjnym wzornictwem.

Octopus Zeagle F8 optymalizuje komfort dzięki nowej membranie inhalacyjnej, która zapewnia doskonałą wytrzymałość na rozdarcie i lepszy czas reakcji na oddychanie. Ulepszony zawór wydechowy zapewnia suchość i mniejszy wysiłek wydechowy, a przeprojektowana pokrywa przednia i pokrętło kontroli wysiłku oddechowego wykorzystują współformowane elementy, które zapewniają niezbędny chwyt, miękkość i łatwość użycia. Uformowany silikonowy ustnik zapewnia lepsze dopasowanie i mniejsze zmęczenie szczęki, zapewniając długotrwały komfort. Cyrkonowa rura wlotowa i radiator zapewniają doskonałą odporność na korozję, a przeprojektowany radiator znacznie zwiększa powierzchnię, pomagając w wymianie ciepła niezbędnej do uniknięcia zamarzania.

Zeagle F8 Octopus jest wykonany z elastycznej i prążkowanej gumy termoplastycznej, elastomerowej, polimerowej i silikonowej i jest odporny na uderzenia, dzięki czemu jest wytrzymały i wytrzymały. To idealne połączenie z automatem Zeagle F8.Specyfikacja

Warunki dostawy

Ze względu na globalny deficyt materiałów na światowych rynkach produkcja i co za tym idzie dostawy towarów są znacznie opóźnione.
Jeżeli ważny jest dla Ciebie czas dostawy, bo np. jedziesz na urlop i chciałbyś mieć konkretne produkty przed wyjazdem, skontaktuj się z nami i potwierdź dostepność.

Technologia

Tabela rozmiarów

Gwarancja

Przewiń do góry