Sklep Nurkowy

Atomic Z2 OCTO

944.99

• AFC (automatyczna kontrola przepływu – ang. Automatic Flow Control) – patent firmy AtomicAquatics – automatycznie dopasowuje przepływ mieszaniny oddechowej do głębokości, w celu utrzymania komfortu oddychania.
• Wysoki standard oddychania: duży wydatek (zminimalizowany wysiłek przy oddychaniu na głębokości oraz duża ilość dostarczanego czynnika oddechowego) pozwala na naturalne i komfortowe oddychanie.
• Wszystkie octopusy Atomic Aquatics są standardowo wypozsażone w węże o długosci 90cm. Pasują do nich również inne standardowe węże dostępne na rynku o różnych długościach. Octopus Atomic Aquatics redukuje stres w sytuacjach kryzysowych, ponieważ jest wykonany z tak samo dobrych materiałów co automaty główne dzięki czemu podczas sytuacji awaryjnej masz pewność że twój octopus nie zawiedzie. Pomyśl dlaczego w sytuacjach awaryjnych, ty lub twój kolega ma oddychać z gorszego automatu? Octopus powinien być niezawodny.

Gwarancja i serwis:

AtomicAquatics gwarantuje: serwis octopusa co 2 lata, lub 300 nurkowań przez okres 30 lat od daty zakupu.

SKU: 02-0360-3P Kategorie: ,

Octopus Z2 to najbardziej ekonomiczny oraz kompaktowy octopus dostepny w sprzedaży. Jest najtańszym produktem linii Atomic Aquatics, ale zestawienie jakości działania, zastosowanych materiałów oraz ergonomiczności zadowoli nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Octopus Z2 zawiera również tytanowe komponenty, jakie można znaleźć w modelach automatów T2x i B2 co znajduje odzwierciedlenie w niewielkiej masie i trwałości.Przewiń do góry