Sklep Nurkowy

Atomic M1 OCTO

1,394.90

• AFC (automatyczna kontrola przepływu – ang. Automatic Flow Control) -patent firmy Atomic Aquatics – automatycznie dopasowuje przepływ mieszaniny oddechowej do głębokości, w celu utrzymania komfortu oddychania.
• Nowy TI2 o zwiększonych przepływach z przeprojektowaną puszką i dźwignią ma znacznie zmniejszone opory oddechowe na każdej głębokości od płytkiej wody aż poza limity.
• Wysoki standard oddychania: duży wydatek (zminimalizowany wysiłek przy oddychaniu na głębokości oraz duża ilość dostarczanego czynnika oddechowego) pozwala na naturalne i komfortowe oddychanie.
• Wszystkie octopusy Atomic Aquatics są standardowo wypozsażone w węże o długosci 90 cm. Pasują do nich również inne standardowe węże dostępne na rynku o różnych długościach. Octopus Atomic Aquatics redukuje stres w sytuacjach kryzysowych ponieważ jest wykonany z tak samo dobrych materiałów co automaty główne dzięki czemu podczas sytuacji awaryjnej masz pewność że twój octopus nie zawiedzie. Pomyśl dlaczego w sytuacjach awaryjnych, ty lub twój kolega ma oddychać z gorszego automatu? Octopus powinien być niezawodny.

Gwarancja i serwis:

AtomicAquatics gwarantuje: serwis octopusa co 2 lata, lub 300 nurkowań przez okres 30 lat od daty zakupu.

Brak w magazynie

SKU: 03-0105-3P Kategorie: ,

Octopus M1 jest fabrycznie przystosowany do wzbogaconej w tlen mieszaniny odeechowej do 80%. Dedykowany do nurkowania w najcięższych warunkach. Najważniejsze elementy są wykonane z tytanu lub stali nierdzewnej Typu 316 i są całkowicie odporne na korozję. Przednia pokrywa jest zaprojektowana w celu ograniczenia wrażliwości na wzbudzanie sie octopusa podczas nurkowania w prądzie lub ze skuterem. Jak wszystkie automaty i octopusy z rodziny Atomic Aquatics jest wyposażony w system AFC.Specyfikacja

Warunki dostawy

Ze względu na globalny deficyt materiałów na światowych rynkach produkcja i co za tym idzie dostawy towarów są znacznie opóźnione.
Jeżeli ważny jest dla Ciebie czas dostawy, bo np. jedziesz na urlop i chciałbyś mieć konkretne produkty przed wyjazdem, skontaktuj się z nami i potwierdź dostepność.

Technologia

Tabela rozmiarów

Gwarancja

Przewiń do góry