Sklep Nurkowy

TUSA RS-790

1,898.90

• Najskuteczniejszy pneumatyczny automat oddechowy
• Zaawansowany system przepływu
• Przygotowany na zimne wody
• Izolowany przed środowiskiem I stopień
• Ergonomiczny ustnik
• Pneumatycznie zrównoważony II stopień
• Regulacja przepływu Venturiego

SKU: RS-790 Kategorie: ,

I STOPIEŃ

KOMORA SUCHEGO CIŚNIENIA

R-700 jest to zrównoważony membranowy pierwszy stopień do stosowania w zimnychwodach. Komora ciśnieniowa suchego otoczenia chroni membranę przed kontaktem z wodą. Maksymalizuje wydajność w umiarkowanej temperaturze wody poniżej 10° C.

IDEALNY NA ZIMNE WODY

Pierwszy stopnień R-700 został specjalnie zaprojektowany na zimne wody. Posiada karbowaną górną sekcję wieczka, która działa jak grzejnik, aby zwiększyć powierzchnię do wymiany ciepła. Ten pierwszy stopień automatu jest tak skonstruowany, aby izolował przed zanieczyszczoną i zmrożoną wodą.

PORTY O WYSOKIM PRZEPŁYWIE

R-700 posiada dwa porty wysokiego ciśnienia i cztery porty niskiego ciśnienia w tym dwa o wysokim przepływie (HF), które dostarczają maksymalnie do 15% wzrostu przepływu powietrza.

II STOPIEŃ

PNEUMATYCZNIE ZRÓWNOWAŻONY II STOPIEŃ

Drugi stopień S-90 jest pneumatycznie zrównoważony. Kompozytowa obudowa oraz lekka, kompaktowa konstrukcja zapewnia sprawne oddychanie w każdych warunkach.

REGULACJA PRZEPŁYWU VENTURIEGO

Drugi stopień S-90 jest wyposażony w wbudowaną dźwignię regulacji Venturiego. Dwie pozycje wybierane są przez nurka. Ten system pozwala zmniejszać lub zwiększać możliwość swobodnego przepływu powietrza.Specyfikacja

Warunki dostawy

Ze względu na globalny deficyt materiałów na światowych rynkach produkcja i co za tym idzie dostawy towarów są znacznie opóźnione.
Jeżeli ważny jest dla Ciebie czas dostawy, bo np. jedziesz na urlop i chciałbyś mieć konkretne produkty przed wyjazdem, skontaktuj się z nami i potwierdź dostepność.

Technologia

Tabela rozmiarów

Gwarancja

Przewiń do góry