Sklep Nurkowy

TUSA RS-1001

1,598.90

• Trwały i niezawodny automat oddechowy
• Przygotowany na zimne wody
• Ergonomiczny ustnik
• Regulacja przepływu Venturiego

SKU: RS-1001 Kategorie: ,

Pierwszy stopień RS1001 jest lekki oraz kompaktowy wyposażony w membranę. Posiada 2 porty wysokiego ciśnienia oraz 4 niskiego ciśnienia.Drugi stopień posiada regulację venturiego co pozwala na łatwe oddychanie poprzez kontrolowanie powietrza przez ustnik. Zaprojektowany ustnik zwiększa komfort a zarazem zmniejsza uczucie zmęczenia szczęki podczas oddychania.Możliwa konfiguracja z lewej bądź prawej strony.

IDEALNY NA ZIMNE WODY

Przygotowany na zimne wody regulator może być używany w wodach o temperaturze poniżej 10°C. Testowany przy temperaturze 4°C.

ANATOMICZNIE ZAPROJEKTOWANY USTNIK

Nowy ustnik zaprojektowany przez specjalistów od ergonomii. Zwiększony został komfort stabilnego trzymania w ustach. Nawet przy lekkim zacisku ustnik jest stabilny, co gwarantuje długi okres użytkowania przy minimalnym zmęczeniu.Specyfikacja

Warunki dostawy

Ze względu na globalny deficyt materiałów na światowych rynkach produkcja i co za tym idzie dostawy towarów są znacznie opóźnione.
Jeżeli ważny jest dla Ciebie czas dostawy, bo np. jedziesz na urlop i chciałbyś mieć konkretne produkty przed wyjazdem, skontaktuj się z nami i potwierdź dostepność.

Technologia

Tabela rozmiarów

Gwarancja

Przewiń do góry